Samenstelling Raad van de ORDE

 

De samenstelling van de raad van de orde 

in het arrondissement Oost-Brabant sinds 23 maart 2018

 

Raad van dE ORDE


Mr. J.F.C. (Jan Frederik) Schnitzler

deken, strafrecht

Voor adresgegevens: zie de onderstaande gegevens van het bureau van de orde

Leeghwaterlaan 26

5223 BA  's-Hertogenbosch

T 073-691 17 86

F 073-691 17 87

algemeen@ova-denbosch.nl

 
Mr. J.E. (Jan) Stadig

wnd. deken / personeel

Spinhuiswal 2, 5211 JG ’s-Hertogenbosch

T 073-692 77 13

j.stadig@banning.nl

 

 Mr. H. (Hugo) Nieuwenhuizen

secretaris / penningmeester

Kennedyplein 201, 5611 ZT Eindhoven

T 088-024 31 59

h.nieuwenhuizen@taylorwessing.com

 

 

Mw. mr. A. (Annelies) Overmars

opleidingen

Stationsplein 99-101, 5211 BM ‘s-Hertogenbosch

T 073-616 11 00

a.overmars@holla.nl

 

 Mw. mr. M. (Rietje) Obers

innovatie / bestuursrecht / gefinancierde rechtsbijstand

Speelheuvelplein 10, 5711 AR Someren

T 0493-894 752

r.obers@sumrin.nl

  

 mr. J. (Joris) Geuze

gefinancierde rechtsbijstand / kleine kantoren / personen- en famiierecht / BOPZ 

Postbus 24, 5680 AC Best

Stationsstraat 65, 5683 BB Best 

T 0499-333666

j.geuze@geuze.nl

 

Mw. mr. J.M.A. (Hanneke) Zandvoort

(portefeuille Stagiaires en BBB) 

Zuidkade 6, 5462 CD Veghel

T 0413-311777

h.zandvoort@bierensgroup.com

 

bureau van de orde:

 Mw. Inge Minkenberg (adjunct-secretaris)

Mw. mr. Karin de Meij (stafjurist)

Mw. mr. Anita Land (stafjurist)

Mw. Lies van Etten (Hoofd Secretariaat)

Mw. Roelie de Poortere (secretaresse)

Mw. Cher Walda (secretaresse)

 

Bezoek- en postadres:

Leeghwaterlaan 26

5223 BA ’s-Hertogenbosch

T 073-691 17 86

F 073-691 17 87

info@advocatenorde-oostbrabant.nl

 

In dringende gevallen kunnen balieleden buiten kantoortijden /

in het weekend de adjunct-secretaris mobiel bellen.

Het mobiele nummer is te vinden op het beveiligde gedeelte van deze website.

 

Alle vragen - zowel telefonisch alsook schriftelijk - voor de deken en/of de raad van de orde dienen in eerste instantie te worden gesteld aan het bureau orde van advocaten.

Besluit mandaat, volmacht en machtiging van de Deken

Besluit mandaat, volmacht en machtiging toezicht advocatuur Oost-Brabant

Besluit machtiging toezicht advocatuur 2016